Praha 6 ztrácí tvář

oblast: volby

vloženo: 3. října 2018, kategorie: článek
Obecní volby 2018 za dveřmi - poradí ankety?
V pátek a sobotu 5. a 6. října 2018 se vypravíme vhodit zakřížkovanou volební plachtu do volebních uren, máme tak možnost svým hlasem (resp. svými hlasy) ovlivnit, co se bude v Praze 6 příští čtyři roky dít. Přinášíme přehled předvolebních anket a dalších materiálů.

vloženo: 3. listopadu 2015, kategorie: článek
Zeleným je vytýkáno, že je kritizuje opozice (!). Sdružení, spolky i občané jsou situací znepokojeni.
Z nejrůznějších směrů se ozývá kritika vyloučení Strany zelených z radniční koalice. Důvody výpovědi jsou nekonkrétní a nepřesvědčivé a nad celým postupem se ozývají znepokojené hlasy.

vloženo: 24. října 2015, kategorie: článek
Na chodníky opět Roundup? Zelení dostali výpověď.
V závěsu za odvolačkami na městě dopadly změny i na Šestku. Z dosavadní pětibarevné koalice poměrně překotně vypadává barva zelená.

vloženo: 4. listopadu 2014, kategorie: článek
Praha 6 stále bez koalice - dopis pro TOP 09 (Společně pro Šestku, )
Po volbách jsme s radostí uvítali zprávy v médiích o rodící se čtyřkoalici v Praze 6 ve složení TOP 09, Strana zelených, Starostové a nezávislí a KDU-ČSL. Jednání o koalici dosud nebyla ukončena, s postupujícím časem začínáme být situací poměrně znepokojeni. Připojili jsme se k otevřenému dopisu TOPce.

vloženo: 14. října 2014, kategorie: článek
A je po volbách...
Tak nám v Praze 6 skončila letitá modrá hegemonie ODS, podpořená oranžovou ČSSD. O volbách toho bylo napsáno všude už dost, tak jen přidejme stručný článeček dokumentující na našem webu běh událostí.

vloženo: 23. září 2014, kategorie: akce
Předvolební akce a debaty
V předvolebním období se konají některé akce vztahující se k nadcházejícím volbám. Přinášíme tipy na ty, které nepořádají politické strany.