Praha 6 ztrácí tvář

Fórum - strukturovaně

9. listopadu 2015 14.21 přidat komentář Zeleným je vytýkáno, že je kritizuje opozice (!). Sdružení, spolky i občané jsou situací znepokojeni. (článek)
Z nejrůznějších směrů se ozývá kritika vyloučení Strany zelených z radniční koalice. Důvody výpovědi jsou nekonkrétní a nepřesvědčivé a nad celým postupem se ozývají znepokojené hlasy.
9. listopadu 2015 14.21 odpovědětRE: Zeleným je vytýkáno, že je kritizuje opozice (!). Sdružení, (Jan Procházka)
Dobrý den, chtělo by to trochu objektivní přístup k problémům a ne jen snahu se zviditelnit. V Praze 6 při volební účasti cca 43% získala necelých 11%. V zásadě to znamená že Stranu zelených na Praze 6 podporuje cca 5% oprávněných voličů.
Myslím si, a i postup zastupitelů SZ tomu nasvědčuje, že program této strany je založen na negaci.
Doufám, že Vaše příspěvky příště budou objektivnější.

Jan Procházka
9. listopadu 2015 15.49 odpovědětRE: RE: Zeleným je vytýkáno, že je kritizuje opozice (!). Sdruže (Lenka Špičáková)
Dobrý den pane Procházko,
zajímalo by mne, který bod založený na negaci z programu Strany zelených máte konkrétně na mysli?
Děkuji za odpověď.
L. Špičáková
13. listopadu 2015 14.10 odpovědětOdpověď (Jan Procházka)
Dobrý den, nepsal jsem nic o programu SZ, ale myslel jsem přístup SZ k řešení jednotlivých, i problematických, témat. To ale nebylo to hlavní na mém příspěvku. Závěrem snad, že není vhodné takové věci řešit psaním příspěvků na internetu a reakcemi na ně.

Jan Procházka