Praha 6 ztrácí tvář

Fórum - vložení příspěvku

odpověď na názor
RE: Sladovny v 90. létech minulého století, ...
Tak tady jsem v těchto sladovnách pracoval v roce 1969 jako montér kde jsme ze Strojíren potravinářského průmyslu montovali nová nastěrací zařízení a potom nové Kohouty Točáky na komínech. To byl rok 1969 a srpnové oslavy na Václaváku :-D A život mně opět zavál do těchto končin v roce 1982 když jsem přijel do DPM PRAHA v Dejvicích a začal jsem v pracovat jako řidič autobusu právě v těch garážích pod Sladovnou . A tak jsem vzpomínal jak jsem v roce 1969 montoval Kohouty a zařízení ve Sladovně. Tak jsem jezdíval po Praze s Busy a bylo fajn. Byly tam hodný lidi v Dejvicích , jen kdybych dostal byt. Tak bych tam zůstal. Ale osud mne zavál zpět do Olomouce a pak jsem ukazoval synkovi ze ZOO Praha komíny a garáže kde jsem pracoval když ještě nebyl na světě. Je hezké vzpomínat na roky když člověk dělal poctivou práci. A proto se říkalo Práci čest. Ne proto že si to soudruzi vzali jako pozdrav. Ale proto že to byla pocta poctivé práci. Ä jako Havíři říkají dodnes Zdař Bůh, Tak se vzdávala Práci čest.
 * jméno
e-mail

Zadání e-mailu není povinné.
Pokud ho vložíte, můžete dostávat odpovědi na Váš příspěvek.
Na e-mail bude zaslána zpráva k potvrzení příspěvku.
 * kontrolní kód (opište jako číslo)
t ř i d evě t devě t tř i 
 * téma příspěvku
 * text
zbývá 1024 znaků
pouze
prostý text,
odkazy vkládejte s http://